KOLEKCJE 2015 DOSTĘPNE W SALONIE!

Zapraszamy wszystkie Panny Młode do odwiedzin w naszym salonie, gdzie już od października można mierzyć suknie z kolekcji 2015 !!! 

 

Proponujemy szeroki wybór fasonów i tkanin - od ultra geometrycznych i nowoczesnych sukien gładkich z jedwabiu mikado i satyny, przez misterne, wielowarstwowe koronki i gipiury tak bardzo charakterystyczne dla hiszpańskich kolekcji, po eteryczne tiule i muśliny zarówno w fasonach popularnej princeski, jak i w zwiewnym i "lejącym" wydaniu. 

Mnogość rozwiązań jakie na sezon 2015 proponują hiszpańscy projektanci przyprawia o zawrót głowy: dekolty w łódkę, literkę "V" w wersji prostej i opadającej na ramiona, gorsety proste i wycięte w serduszko, mocno wycięte plecy przysłonięte delikatnym tiulem, koronką lub zupełnie otwarte to tylko niektóre z nich. Nowe rodzaje zdobień: od delikatnych kryształków i pereł, po mocne kamienie w kolorze postarzanego srebra. Innowacyjne pomysły, pośród których warto wymienić choćby suknie z kieszeniami lub baskinką w pasie oraz absolutna nowość - suknie dwuczęściowe, łączone według uznania klienta (top + spódnica). 

Wszystko to już teraz dostępne w naszym salonie!

Pojedyncze modele z nowej kolekcji pojawią się jeszcze u nas w najbliższym czasie (grudzień/styczeń) - polecamy więc obserwować naszą stronę oraz profil na facebooku na bieżąco, a już teraz zapraszamy na przymiarki sukien, które widnieją już dziś na naszej stronie internetowej. Jednocześnie przypominamy o trwającej wyprzedaży kolekcji 2014 (szczegóły w dziale "Promocje"). 

 

Jednym zdaniem - zapraszamy do CAMEOO !!!